Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Keynote: HR in IT and Business Service Centers

19 October 2018 @ 08:00 - 17:00

Magia nieoczekiwanego: jak zostać liderem innowacyjnej organizacji?

W świecie, w którym maszyny, programy komputerowe i algorytmy są w stanie lepiej od nas diagnozować nowotwory, pisać sprawozdania giełdowe i prowadzić wywiady rekrutacyjne, jeden obszar pozostaje poza zasięgiem sztucznej inteligencji. Tym obszarem jest umiejętność zadawania oryginalnych pytań oraz udzielania i wdrażania w życie nowych, twórczych odpowiedzi. Od zarania drugiej rewolucji industrialnej o przewadze konkurencyjnej organizacji, regionów i państw nie decydują już jedynie siła ich zasobów, ale potencjał ich innowacyjności.

Jak budować i przewodzić zespołom, które kreatywność mają w swoim DNA? Jak rodzą się twórczy ludzie i dobre pomysły? Jakiego rodzaju kompetencje przywódcze i wartości organizacyjne pozwalają najbardziej innowacyjnym firmom świata osiągnąć sukces?

Od kilkunastu lat Piotr zajmuje się badaniami kultur organizacyjnych i systemów zarządzania, które pozwalają ludziom i organizacjom osiągnąć maksimum swoich możliwości z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i badań naukowych. W swoim wystąpieniu Piotr zakwestionuje popularne przekonania na temat innowacji i kreatywności, dzieląc się sprawdzonymi i zakorzenionymi w dekadach badań i praktyk biznesowych zasadami wykorzystania “magii nieoczekiwanego”.

Details

Date:
19 October 2018
Time:
08:00 - 17:00
Website:
https://hrwcentrach.pl/pl/index.html

Organizer

AG TEST HR
Website:
https://www.linkedin.com/company/ag-test-hr